Udfyld formularen og jeg kontakter dig hurtigst muligt
Du er også velkommen til at ringe direkte til mig på 2819 4661
Du er altid velkommen til at ringe til mig på
Per Elmgaard Rasmussen er uddannet Stærkstrømsingeniør fra Københavns Teknikum.
Efter nogle års arbejde i dansk sværindustri dannede Per sammen med Brian Andreasen firmaet der skulle blive til Andreasen & Elmgaard A/S.
Med sin baggrund indenfor automatik/IT kastede Per sin kærlighed på pakkelinjer og montagelinjer indenfor Pharma og Medical Devices.
Over de sidst snart 20 år har Per opnået dyb og bred erfaring med de fleste former for produktionsudstyr og forsyningsanlæg inden for Pharmabranchen.
Per er CEO i Andreasen & Elmgaard A/S og har tillige det overordnede ansvar for Salg.
Per kan kontaktes vedrørende alle typer af projekter og opgaver på telefon 2819 4661, eller send en e-mail på per@aoge.dk
CEO, Partner
I den første artikel i vores serie om kommende MDR‑opdateringer så vi på retningen i reguleringen: Mere ...»
Et af de spørgsmål der vender tilbage når vores projektledere sparrer omkring projektledelse inden for ...»
WHO: World Health Organisation ...»
TOC: Total organic carbon ...»